"Byla jsem na první lekci jógy a měla jsem to štěstí, že to byla zrovna hodina pod vedením Karolíny. Lekce naprosto předčila má očekávání. Věnuji se aktivně pilates, ale určitě budu teď chodit pravidelně i na jógu."

~ Markéta P. (vinjása pro začátečníky)

"Nevěděla jsem, co znamená terapeutická jóga a tak mě přivedla pouze zvědavost. Hodina byla zaměřená na naše srdce, jeho léčení a otevírání. Musím říct, že mě výsledek velmi překvapil. Dostavily se silné emoce, něco se skutečně dělo 'uvnitř' a já díky Karolínce pochopila, že jóga je něco daleko víc, než jen fyzické cvičení. Děkuji moc za péči, léčení srdce i závěrečnou masáž :-) "

~ Tereza L. (terapeutická jóga) 

"Příjemná jóga, vedená opravdově a s upřímným záměrem naučit studenty vnímat sami sebe a svoje tělo. Navíc s přesahem i do technik pranayamy. Mohu jen doporučit."

~ Tomáš S. (jemná vinjása)

 

 "Chodím na lekce prenatální jógy a musím říct, že jsem si Karolínu oblíbila. Nejen, že mě po lekci vždy přestanou bolet záda, ale zároveň cítím hluboký klid a radost. Vyzařuje z ní něco, co u jiných lektorek necítím. Křehkost, upřímnost a hloubka. Děkuji :-)."

~ Sandra M. (jóga pro těhotné)

Lokah Samastah Sukhino Bhavamtu 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now