Privátní lekce jsou formou konzultace, ve které snoubím dary jógy, meditace, pránájámy, bioenergetiky a ajurvédy. Každá lekce je přesně stavěná na míru Vaším potřebám a je koncipovaná tak, aby Vám nejen zdravotně, mentálně a duševně prospěla, ale zároveň Vás i bavila!

 Privátní lekce koncipuji tak, aby byly přesně "šité na míru" Vašim aktuálním potřebám, konstituci a záměru.

Úvodní privátní lekce trvá 120min, každá další pak zpravidla 90min. Součástí privátní lekce je úvodní terapeutický rozhovor, diagnostika a stanovení záměru. Samotná lekce je založená na principech terapeutické hatha jógy, čakrového energetického systému a ajurvédské typologie. Z první společné lekce si rovnou odnesete doporučenou praxi přesně pro Vás na doma. Po týdnu Vaší domácí praxe se vzájemně zkontaktujeme a dáme si zpětnou vazbu a domluvíme další postup. 

 

Tato forma lekcí je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pravidelně praktikující, či pro osoby se sníženou mobilitou anebo zdravotními omezeními.

Součástí osobní privátní lekce může být i závěrečné energetické marma ošetření anebo jemná bioenergetická masáž aromaterapeutickými oleji.

Privátní lekce může probíhat u Vás doma (předpokladem je dostatečně prostorná a klidná místnost), v jógovém studiu anebo online.

Privátní lekce možno vést v českém, anglickém a francouzském jazyce. 

CZ, EN, FR

Neváhejte mě kontaktovat pro bližší detaily.

+420 608 932 922 (sms nebo whatsapp)

kayayoga@outlook.com

Lokah Samastah Sukhino Bhavamtu 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now