ONLINE KURZ - PRÁNÁJÁMA, MUDRA, MANTRA

~ ranní probouzení do síly a krásy ~

~ 6ti týdenní léčivý a transformační kurz o síle našeho dechu a posvátných vibrací manter ~

Úterky 19:00 - 20:00hod od 19.5. - 23.6.

Víte, že způsob, jakým začnete Váš den, ovlivní celý jeho další průběh? Pojďte začít Váš den vědomě, zklidněním a naladěním na svůj dech a praktikováním velmi silných a účinných jógově-meditačních technik. Každou lekci Vás naučím nové techniky, které si vždy následující týden můžete v klidu doma sami praktikovat (se skripty anebo s video záznamem) a ještě více si je tak osvojit. Uvidíte, že se během celého dne budete cítit vitálnější, radostnější, kreativnější a plní inspirace

Skutečná změna začíná u Vás! Nebojte se jí a vstupte do posvátného prostoru svojí duše a transformujte svůj život nastartováním denní jógově-meditační praxe. Posílíte svoje zdraví a výrazně zvýšíte svoji vibraci (auru). Pročišťování Vašeho těla na fyzické i energetické úrovni nastartuje samoléčebný a transformační proces, jehož výsledkem bude otevření se životu a Vašemu plnému potenciálu.

Víte, že když praktikujete nový návyk alespoň pod obu 21 dní, stane se to vaší běžnou rutinou? Pojďme to zkusit společně!

OBSAH KURZU

  • bioenergetická a jógová cvičení

  • techniky pránájámy

plný jógový dech, dech kapalabátí, vodní dech, sama vrtti pránájáma, nádí šódhana, atd.

  • tělesné zámky (bandhy) a jejich význam

  • dechové zádrže (kumbakha) a jejich význam

  • posvátné mantry vibrující specifickým záměrem

Om, Om Namah Shivaya, Maha Mantra, Gayatri mantra, Guru mantra, Šakti mantra, atd.

  • posvátná gesta (mudry) a jejich význam

džnána mudra, anjali mudra, surya mudra, ganéša mudra, atd.

CO BUDE SOUČÁSTÍ KURZU?

  • Hlavní tématické online setkání v délce 60 min

  • Skripta ke kurzu se seznamem a popisem všech technik

  • Offline záznam všech lekcí

  • Podpora lektorky během celého kurzu (prostor pro dotazy, konzultace)

BONUS: sleva 20% na privátní osobní lekci či terapii (terapie pro ženy nebo ajurvédská marma terapie)

PRO KOHO JE SETKÁNÍ URČENO?

Kurz je určen pro všechny zájemce o hlubší poznání jógy a sebe sama, pro aspiranty o osobní rozvoj a spirituální rozměr běžného života. Kurz je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií, předchozí zkušenosti v józe nejsou podmínkou, ale výhodou. Kurz je určen pro vážné zájemce - pro maximální přínos tohoto kurzu je doporučeno praktikovat techniky nové lekce vždy každý následující den před další lekcí. 

CO MI TENTO KURZ PŘINESE?

Tento výživný kurz Vám srozumitelně přiblíží nejdůležitější techniky pránájámy (práce s pránou - vitální životní silou - prostřednictvím dechu), přiblíží význam manter (posvátných vibrací), muder (posvátná gesta rukou) a práci se záměrem. Díky našim ranním seancím se napojíte na Váš vlastní zdroj nekonečné síly a energie, ze kterého budete moct čerpat celý den. Budete plní inspirace, kreativity a vitality. Uvědomíte si důležitost kvality Vašeho dechu jakožto hlavního nositele zdraví a dlouhověkosti. Správným dechem dochází totiž k obnově buněk a tedy k omlazení! Ne nadarmo se ve starých jogínských spisech praví, že pokud prodloužíme náš dech, prodloužíme i náš život...

TERMÍNY LEKCÍ 

Jednotlivé lekce budou probíhat vždy v úterý, od 19:00 - 20:00hod, počínaje 19.5. a konče 23.6. Lekce budou streamovány online přes platformu Zoom (detaily obdržíte po přihlášení). Pokud lekci nestihnete, můžete se na ní podívat kdykoliv později.

JAKÁ JE CENA?

Minimální doporučený příspěvek je 999 Kč za kurz o 6 lekcích (tj. 166 Kč za lekci).

Pokud jste zcela bez příjmu, napište mi a nějak se dohodneme.

Kurz lze absolvovat pouze jako celek.

PŘIHLÁŠKY

Přihlášky, popřípadě dotazy zasílejte prosím na kayayoga@outlook.com.

Lokah Samastah Sukhino Bhavamtu 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now